Меню
м. Полтава вул. 23 Вересня буд. 21
Наша адреса:
м. Полтава вул. 23 Вересня буд. 21
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-ПТ 9:00 - 18:00
  • СБ-ВС - Вихідний
Замовити дзвінок

Перші тести Apple M2: до 50% швидше за попередника

Перші тести Apple M2: до 50% швидше за попередника

У базі даних Geekbench з'явилися перші результати тестування нового MacBook Pro із процесором Apple M2. Як виявилось, компанія об'єктивно оцінила приріст його продуктивності, заявлений у ході презентації. Новий чіп справді перевершив модель минулого покоління із помітним відривом.Судячи з протоколу випробувань MacBook Pro, новий процесор з максимальною тактовою частотою 3,49 ГГц приблизно на 11,5% швидше за попередника при однопоточному навантаженні. Його багатоядерна продуктивність у свою чергу зросла більш ніж на 19%. Ці результати відповідають заяві Apple про середнє 18-відсоткове прискорення.

Компанія також стверджувала, що він став на 35% потужнішим у частині GPU — на практиці ж фірмова графіка «вичавила» в дисципліні Metal майже на 50% більше за чіп минулого покоління.
Чіп M2 використовується як у Pro-версії лептопа, так і в новому MacBook Air. Проте результати його тестів та фактична продуктивність можуть трохи відрізнятися від «прошки» через пасивну систему охолодження.


Коментарі
Схожі статті
HUAWEI FreeBuds Pro 2 отримають акустику Devialet та потужний шумодав
HUAWEI FreeBuds Pro 2 отримають акустику Devialet та потужний шумодав
Не чекаючи анонсу нової гарнітури компанії, інсайдери злили в мережу її прес-рендери та докладні специфікації. Головними особ..
16.06.2022