Меню
м. Полтава вул. 23 Вересня буд. 21
Наша адреса:
м. Полтава вул. 23 Вересня буд. 21
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-ПТ 9:00 - 18:00
  • СБ-ВС - Вихідний
Замовити дзвінок

Як визначити перегрів ноутбука

Як визначити перегрів ноутбука

Головні ознаки перегріву ноутбука


Визначити проблему можна й самостійно. Звертайте увагу на наступне.

  • Ноутбук дуже шумить, коли працює. Це відбувається через посилену роботу кулера охолодження.
  • Корпус, а також клавіатура й тачпад стають дуже гарячі. Це буде відчутно відразу, адже при нормальній роботі ви не відчуєте жодного перепаду температури.
  • Різке вимикання ноутбука. Таке відбувається, коли пристрій дійсно дуже сильно перегрівся і вимикається для відпочинку, щоб охолодитись.
  • Після вимкнення включається не відразу. Це також говорить про те, що йому треба час на охолодження та відновлення.
  • З отворів на нижній частині ноутбука виходить дуже гаряче повітря.
  • Програми та ігри починають працювати значно гірше, гальмують.

Як визначити перегрів?


Не потрібно чекати, поки ноутбук нагріється до такої температури, що її можна буде відразу відчути на дотик. Серйозного перегріву можна уникнути, якщо вчасно визначити проблему. Це зробити дуже просто в домашніх умовах.

Піднесіть руку до вентиляційних отворів, якщо звідти йде гаряче повітря, але виходить не надто швидко, це є ознакою перегріву. Щоб переконатись на 100% можна використати спеціальну програму. Виробники разом із операційною системою встановлюють оригінальні утиліти. Однією із таких є програма для визначення температури всередині ноутбука. Вона показує скільки градусів на даний момент в процесорі та жорсткому диску. Позначка не повинна  перевищувати 70. В іншому випадку це вже свідчить про перегрів.

Чим загрожує перегрів ноутбука?


Усі системи та запчастини, які знаходяться в ноутбуках, не розраховані на роботу за високих температур. Відповідно, якщо пристрій постійно перегрівається, то є великий ризик того, що щось вийде із ладу. Найбільше, і в першу чергу, може постраждати акумулятор. Від високої температури він починає гірше заряджатись і тримати заряд, а значить тривалість автономної роботи почне зменшуватись. Бували випадки, коли пристрої взагалі повністю виходили з ладу, а ремонт коштував, як новий ноутбук.

Як ви бачите, перегрів ноутбука – дуже небезпечна річ і краще за вчасно виявити проблему, ніж потім платити великі гроші за ремонт. Завжди можна занести пристрій в сервісний центр для діагностики, а в разі виявлення проблеми, усунути її на початковій стадії.
Коментарі